Hakkımızda

Değerli Müşterimiz, Abt Poliüretan SANAYİ ve TİCARET ( ABT POLİÜRETAN ) kurulduğu günden beri yirmi yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen sektörlerine özel veya genel amaçlı metal ana malzeme ve üzerine kaplama veya doğrudan poliüretan ve lastik ham maddeden merdane, tekerlek, kasnak, kalıp yayı, elek, darbe emici, sıyırıcı, bıçak altlığı, kaplin, ve her çeşit teknik malzeme üretmektedir. Bütün sektörler için teknolojik poliüretan ve lastik kullanımı ve özellikleri  ile ilgili her türlü bilgi ve teknik destek hizmeti vermektedir.

Abt Poliüretan Lastik 1700 m² alanda yıllık 120 ton poliüretan tüketimi ve her geçen gün artan lastik tüketimi ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Türkiye’nin Poliüretan sektöründeki liderliğini sürdüren Abt Poliüretan, aynı başarıyı lastik kaplamada gösterebilmek için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Vizyon

Firmamız müşterilerin ve çalışanların maksimum faydayı sağyalarak sektöründeki üretim kapasiteini arttırarak sektördeki rakipleri arasında başı çekmeyi amaçlamaktadır.

Misyon

Firmamız çevik odaklı üretim sistemini (JIT Production) benimsemiş olup, minimum zamanda müşterilerine maksimum faydayı sağlamaya çalışmaktadır.